Autoservis

Carpus spol.s.r.o. je dlhoročný  spoľahlivý partner pri profesionálnej údržbe, opravách a renováciách vozidiel všetkých značiek.

Náš záväzok : 

– nižší cenník oproti autorizovaným autoservisom

– nižšia hodinová sadzba

– individuálny , osobný a profesionálny prístup ku klientovi

Ponúkame kompletné i celoročné servisné prehliadky, všetky služby pre Vaše vozidlo  – osobné,terénne a dodávky 2 – 5 ton.

Ponúkame spoluprácu v oblasti servisovania vozidiel firmám, ako i fyzickým  a súkromným osobám. Zabezpečíme AUTODIAGNOSTIKU vozidla, nastavenie servisných intervalov. Zabezpečíme prípravu na STK a EK ako i samotnú STK a EK. Montáž ťažného zariadenia. Disponujeme moderným vybavením.

Servis a opravy viacerých značiek áut.

Kompletný pneuservis a výváženie pneumatík.

Máte problém s uskladnením pneumatík po sezónnej výmene? Uskladníme ako i zlikvidujeme nepoužiteľné pneumatiky.

Počas rýchloservisu je k dispozícii wifi pripojenie, občerstvenie.

Všetky kroky ohľadne opráv, konzultujeme so zákazníkom osobne alebo telefonicky. Nezavádzame klientov so skrytými poplatkami.

Pre nás je dôležitá spokojnosť klientov a do budúcna sa budeme tešiť spoločnej spolupráci. Vieme doceniť vernosť klientely k jej spokojnosti. Naším klientom sa snažíme vyjsť v ústrety.

Časová flexibilita podľa potrieb klienta.


Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/home/ei015300:/usr/share/pear) in /home/ei015300/www_root/wp-includes/plugin.php on line 430

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /home/ei015300/www_root/wp-includes/plugin.php on line 430